Designerska łazienka za normalne pieniądze

Po dość długim czasie nadeszła wreszcie pora na spore zmiany w mojej łazience, co z grubsza rzecz biorąc znaczy tyle, że postanowiłem wreszcie przestać się ograniczać do wymiany dywaników i jakichś drobniejszych akcesoriów na nowe. Tym razem sprawa jest zdecydowanie większego kalibru, bo nie dość, że sobie wymyśliłem wymianę dość wiekowej już wanny na kabinę prysznicową, to na dokładkę „pod nóż” poszły wszystkie baterie łazienkowe oraz całe umeblowanie.

Designerska łazienka o dużym metrażu

Można sobie łazienkę zaprojektować i w taki sposób, ale według mnie to tylko marnowanie miejsca…

Krótko mówiąc z dość sporego redesignu wyszła mi praktycznie kompleksowa przebudowa, ale jakoś nie żałuję – minusy całej sytuacji są tylko dwa: po pierwsze dopóki prace się nie skończą, niespecjalnie mogę z łazienki korzystać jakoś komfortowo, a po drugie musiałem naprawdę sporo czasu spędzić przekopując się przez oferty producentów. Dla tych, którzy mają w planach podobne szaleństwo, jakie ja sobie urządziłem, mam dobrą radę – nie przejmujcie się niczym i po prostu wybierzcie to, co wam najbardziej odpowiada.

Funkcjonalna umywalka wraz z szafką

Osobiście preferuję funkcjonalność w łazience

Z nabytego niedawno przeze mnie doświadczenia w tym zakresie wynika wprost, że koniec końców i tak najważniejsze są tylko dwie rzeczy: funkcjonalność danego elementu wyposażenia i jego cena. Kiedy doszedłem do tego wniosku, akurat była pora montażu armatury łazienkowej, więc nie zastanawiając się długo poszedłem do Praktikera i tam kupiłem dwie baterie umywalkowe (jedna do łazienki, druga do ubikacji) i wszystkie meble łazienkowe, jakie będą mi potrzebne, czyli dwie szafki wiszące, jedną podumywalkową i kilka półeczek. I najlepsze w tym wszystkim jest to, że te rzeczy designem i jakością wcale nie odbiegają od różnych „designerskich” kawałków żelastwa czy sklejki o podobnej funkcjonalności, które sprzedaje się w sieci za ciężkie złotówki. Płynie stąd pocieszający wniosek, że Polak może zmądrzeć jeszcze przed szkodą…

źródła obrazków: bartycka26.pl, lazienka.com.pl, mpceramika.pl

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *