Doładowania na kartę – wygodny sposób na telefon

Posiadanie telefonu w systemie pre-paid jest coraz popularniejsze. W porównaniu z umowami abonamentowymi jest to naprawdę wygodny sposób na posiadanie telefonu.

O ile jeszcze kilka lat temu posiadanie telefonu w tym systemie wydawało się być propozycją głównie dla młodych osób, które z różnych powodów nie mogą posiadać telefonu na abonament, o tyle w tej chwili systemy tego rodzaju zyskują coraz większą popularność wśród osób z wszystkich grup wiekowych. Nic w tym dziwnego – posiadanie telefonu „na kartę” jest po prostu bardzo komfortowe!

Bez zobowiązań

na kartę doładowaniaPodpisując umowę abonamentową użytkownik zobowiązuje się do regularnego opłacania abonamentu przez określony czas. I choć umowę można zerwać, to niemal zawsze wiąże się to z dosyć dużą ilością formalności, które są jednak chyba zbyt uciążliwe. Dodatkowo, wielu operatorów ma tak obliczone kary umowne, że zerwanie porozumienia abonamentowego łączy się z dosyć sporymi opłatami – a wszystko to dlatego, by zatrzymać klientów przy sobie.

Wygoda

Przez lata było tak, że użytkowanie telefonu w systemie pre-paid wiązało się z dosyć sporymi uciążliwościami. Gdy tylko zakończyły się środki na koncie, trzeba było przespacerować się do sklepu, by wykupić tam doładowanie. Na szczęście, to już przeszłość. Doskonałym przykładem są choćby doładowania na kartę jednego z operatorów- tu z łatwością można uzupełnić stan konta, bez konieczności wychodzenia z domu, ba, wstawania z łóżka!

Doładowania na kartę dokonać można za pomocą dedykowanego portalu internetowego, znajdującego się pod adresem https://doladowania.orange.pl/. To bardzo prosta w obsłudze funkcjonalność – w ciągu zaledwie kilku na kartę doładowaniakliknięć wybierzesz żądaną kwotę doładowania oraz dokonasz płatności. Ważną zaletą tej aplikacji jest fakt, iż umożliwia ona doładowania na praktycznie dowolną kwotę, jakie tylko dostępne są w pomarańczowej sieci – od zaledwie 5 PLN do 200 złotych.

Nie jest problemem także sama płatność. Portale pozwalające na uzupełnienie stanu konta komórkowego, jak ten z doładowaniami na kartę, umożliwiają korzystanie z praktycznie dowolnej karty kredytowej. Nie musisz już mieć żadnych specjalnych rozwiązań czy zakładać kolejnych kont do doładowania – wszystko zajmuje minimalną ilość czasu!

źródła zdjęć: komputerswiat.pl; purepc.pl