Ford Mondeo – 3 powody, dla których warto go kupić

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni kochają szybkie, ale i … piękne samochody. Jeśli zatem szukasz takiego właśnie auta dla siebie i swojej rodziny, zobacz, dlaczego Ford Mondeo to najlepsza dla Ciebie propozycja.

3 powody, dla których warto kupić Forda Mondeo

Ford Mondeo to auto osobowe, które podbije serce nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Jest bowiem uosobieniem elegancji, ale i funkcjonalności. Jednak to nie jedyne zalety tego auta.

Nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa na tylnych siedzeniach

Zwiększone bezpieczeństwo dla pasażerów siedzących z tyłu, to ogromny atut.

Tak podróżują zazwyczaj najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego. Nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa minimalizują siłę uderzenia, a także stabilizują głowę podróżującego.

Podgrzewana przednia szyba

Zamarznięte czy mocno zaśnieżone szyby mogą opóźnić dotarcie do celu. Dzięki podgrzewanej szybie ten problem nie będzie Cię już dotyczył.

 Dodatkowo polepszysz sobie widoczność w czasie deszczowej pogody.

Inteligentny system oświetleniowy

Dobra widoczność auta – nie oślepiająca innych kierowców – zwiększa również Twoje własne bezpieczeństwo na drodze.

Światła LED do jazdy dziennej, jak i nocnej to komfort, który wyraźnie wpływa na polepszenie przyjemności z jazdy.

***
Opisane powyżej funkcje, to jedynie kilka przykładów tego, co potrafi nowy Ford Mondeo. Jeśli chcesz lepiej poznać specyfikacje tego modelu wejdź na stronę: http://www.ford.pl/Samochody_osobowe/Mondeo  za pośrednictwem, której możesz również w kilka chwil zarezerwować sobie jazdę próbną. No i … szerokiej drogi!