Jesteś zamożny? Sprawdź, który bank najlepiej zadba o Twoje finanse

Bycie zamożnym nie zwalnia z obowiązku kompleksowego dbania o swoje finanse. Wprost przeciwnie – wręcz narzuca na nas taki obowiązek. Zobacz, w ręce którego z banków najpewniej powierzyć swoje fundusze.

Polskie banki górą!

Gdzie najlepiej ulokować swoje pieniądze, gdy jest się naprawdę zamożnym człowiekiem? Oczywiście w polskim banku. Najlepiej takim, który posiada w swojej ofercie usługi specjalnie dostosowane do potrzeb tej grupy klientów. Najlepszy bank powinien też być wyróżniony przez znawców tematu i specjalistów od finansów. Obydwa te warunki spełnia lider polskiej, ale i europejskiej bankowości Alior.

Czego dotyczyło wyróżnienie?

Bank Alior już drugi raz z rzędu otrzymał wysoką notę w corocznym badaniu „Private Banking and Wealth Management Survey” przeprowadzonym przez prestiżowy magazyn „Euromoney”. Powstały na podstawie uzyskanych danych ranking ma charakter ogólnoświatowy, co jedynie podnosi jego znaczenie. Wyróżnienie dotyczyło usług kierowanych do klientów zamożnych „super affluent”, posiadających aktywa inwestycyjne w wysokości 1-5 mln dolarów. Warto przy tym podkreślić, że Alior Bank zajął bardzo wysokie miejsce.

Duże pieniądze to nie tylko więcej przyjemności, na które Cię stać, ale również większa odpowiedzialność za stan posiadanych finansów.

A co na to polska bankowość?

Doskonała jakość świadczonych przez Alior usług znalazła też uznanie wśród polskich klientów. Tutaj zajął on zaś drugą pozycję pod względem obsługi przedsiębiorstw oraz pod kątem szeroko wprowadzanych innowacji technologicznych.

Alior Bank wart jest zaufania nie tylko dlatego, że został doceniony w świecie. Otóż nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż zdołał on utrzymać tak wysoką pozycję pomimo zamieszania w pewien nieuczciwy proceder handlu certyfikaty funduszy zarządzanych przez DM W Investments . Stał za nim Piotr Wiśniewski. Więcej na temat tego z czym przyszło zmierzyć się bankowi znajdziecie tutaj: http://forsal.pl/artykuly/1040654,meridian-fund-management-inwestorzy-nie-moga-wyplacic-pieniedzy-z-funduszy-mfm-powod-brak-gotowki.html . Mam nadzieję, że to pomoże Wam podjąć właściwą decyzję finansową.