Krótkie szorty i dwurzędowe marynarki – co jeszcze proponują mężczyznom styliści?

Chociaż modne stroje (ich kolory, długości czy fasony) to głównie domena kobiet, mężczyźni też powinni sprawdzić, co proponują im styliści. Oto kilka podpowiedzi.

Szorty do połowy uda

To propozycja, którą powinni wziąć pod uwagę jedynie właściciele zadbanego ciała i ci, którzy nie stronią od aktywności fizycznej. Innym pozostają dłuższe modele.

Sandały

Warunkiem udanych stylizacji z ich wykorzystaniem muszą być zadbane stopy. Ponadto but powinien być dobrze dopasowany do ich kształtu. Warto więc kupując nowe sandały spędzić nieco więcej czasu w obuwniczym i chętnie posłuchać rad ekspedientek.

Dwurzędowa marynarka

… ale w luźniejszej wersji, czyli fason oversize. Pod nią natomiast – zamiast koszuli – styliści proponują gładki t-shirt w jednolitym kolorze. Marynarkę nosi się także rozpiętą.

Nagi tors

To jeszcze jedna z propozycji stylistów dla panów na obecny sezon. Warunek jest jeden – trzeba być wysportowanym, by prezentować się naprawdę dobrze.

Styliści również proponują, aby sięgać po sprawdzone męskie kolory i nie jest to wyłącznie czerń w różnych odmianach, ale przede wszystkim różne odcienie brązu oraz zieleni, czyli barwy ziemi.

(źródło: Skarb 04.2019)

Wiosna / lato 2019 jak widać oznacza w męskiej modzie wiele ciekawych i dość uniwersalnych rozwiązań. Zanim jednak proponowane elementy garderoby znajdą swoje miejsce w szafie, warto zapytać samego siebie, czy na pewno dobrze będziemy się w nich czuć. Nie zaszkodzi też spojrzeć na siebie okiem krytyka. Moda to świat, który zaprasza do zabawy i eksperymentowania, ale bez elementów ośmieszania się przed innymi.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *