Małe samochody o wielkiej mocy – poznaj propozycje Forda i wybierz swój model!

KA+, EcoSport czy Fiesta to małe samochody obok, których ciężko przejść obojętnie. Dlaczego? Bo łączą w sobie cechy aut idealnych, a przynajmniej takich, które idealnie poradzą sobie z polskimi drogami, jak i dość łagodnie obejdą się z naszymi portfelami. Co takiego oferują?

Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

Dzięki temu podróż – nawet ta długa i męcząca – staje się prawdziwą przyjemnością. Wśród mechanizmów, które zasługują na uwagę można wymienić m.in. system wspomagający utrzymanie auta na pasie ruchu czy aktywny asystent parkowania.

Wyjątkowy wygląd

Producent zadbał również o to, by te małe samochody cieszyły oko właścicieli. Dla przykładu – przyszły właściciel Forda KA+ może zadecydować o tym, jaki kolor nadwozia będzie posiadał jego pojazd.

Zwinność i szybkość

Samochody zostały tak skonstruowane, aby dobrze trzymały się drogi, a jednocześnie sprawiały kierowcy dużo przyjemności w trakcie jazdy. Producenci dodatkowo zadbali o łatwość w ich prowadzeniu.

Zwiększone bezpieczeństwo na drodze

Sprzyjają temu mechanizmy, które dbają o zachowanie właściwej prędkości na drodze czy też czuwają nad zwiększeniem przyczepności. Przykładem tego typu rozwiązań może być chociażby zastosowany w EcoSport inteligentny system napędu na wszystkie koła, który ułatwia przystosowanie poruszania się pojazdu adekwatnie do powierzchni na jakiej się znajduje.

Wysoka ekonomiczność

Te małe samochody sprzyjają również stanowi naszego portfela. Odpowiadają za to takie rozwiązania, jak: silniki benzynowy, który pozwala na spore oszczędności w zużyciu paliwa czy też 6-biegowa skrzynia manualna lub opony o niskim oporze toczenia.

Jeśli chcesz bliżej przyjrzeć się oferowanym przez Forda modelom małych samochodów wejdź tutaj. Ze strony dowiesz się, jakie inne zalety kryją w sobie te niewielkie auta i być może już dziś zdecydujesz o ich zakupie. Szerokiej drogi!

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *