Naturalne wsparcie dla mężczyzny

Spośród rozmaitych problemów i dolegliwości, na które uskarżają się współcześni mężczyźni, z pewnością na pierwszy plan wysuwają się te związane z jakością życia seksualnego. Niestety, pod tym względem sytuacja w Polsce wygląda dosyć przerażająco: nawet co drugi mężczyzna, który przekroczył 40. rok życia, ma kłopoty z erekcją, na dłuższą metę uniemożliwiające czerpanie pełnej satysfakcji z uprawiania seksu z partnerką.

potencja problem 2Przyczyn tego stanu rzeczy najczęściej upatruje się w trybie życia przeciętnego Polaka: kiepskie jedzenie, stresująca praca, dodatkowo stres związany ze świadomością własnego „upośledzenia” (bo tak zwykle mężczyźni traktują problemy z erekcją) oraz niechęć do szczerej, poważnej rozmowy na ten temat z partnerką sprawiają, że powstaje błędne koło, z którego bardzo trudno jest się wyrwać.

Na szczęście nowoczesna medycyna przychodzi mężczyznom z pomocą: na rynku dostępnych jest obecnie bez recepty wiele preparatów i suplementów diety, których głównym zadaniem jest wspomaganie sprawności seksualnej mężczyzn. Preparaty marki „Permen” biją nie tylko w Polsce rekordy popularności, czemu trudno się dziwić w kontekście ich pełnego składu – pomiędzy różnymi wersjami są drobne różnice, ale bazą zawsze jest połączenie trzech składników: l-argininy, wyciągu z buzdyganka naziemnego oraz żeń-szenia.

potencja problem 1Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby ten lek przyjmować, nie wykazuje on również żadnych efektów ubocznych, o ile jest stosowany zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi na ulotce. Mamy jednak nadzieję, że wsparcie tego typu (jakkolwiek bardzo skuteczne) nie będzie potrzebne…

źródła grafik: male-happiness.com, www.healthyfoodspace.com, mens-ed-problem.com