Obiady Czwartkowe – coś więcej niż smaczne i zdrowe posiłki

Zdrowy styl życia, to nie tylko sport czy nowy modny trend. To także pomysł na wspólne spędzanie czasu wolnego w doborowym towarzystwie, czego dowodem są tzw. Obiady Czwartkowe. Co to takiego i kim są goście obiadów czwartkowych?

Czym są Obiady Czwartkowe?

Akcja prozdrowotna, która udowadnia jednocześnie, że zdrowe jedzenie nie musi być ani nudne, ani tym bardziej niesmaczne. Jej pomysłodawcą i mecenasem jest Tomasz Filipiak – założyciel firmy Philipiak Polska (uznanej na świecie producenta naczyń i akcesoriów do kuchni).

Jaka jest idea Obiadów Czwartkowych?

Akcja nie tylko promuje zdrowy styl życia, ale również pomaga zdobyć środki pieniężne przeznaczane na ośrodki pomocy dzieciom. W tym roku jest to fundacja Akogo? Poprzednim odbiorcą był Pajacyk.

Kim są goście Obiadów Czwartkowych?

W spotkaniach biorą udział znane gwiazdy ekranu, świata kultury, sztuki, sportu i dziennikarze. O ich doznania kulinarne dba nie kto inny, jak sam Karol Okrasa. Wiedzę przekazują zaś specjaliści czyli najlepsi dietetycy i specjaliści od zdrowego żywienia.

Więcej na temat, tego kogo można jeszcze spotkać w trakcie Obiadów Czwartkowych znajdziecie pod adresem: http://www.obiadyczwartkowe.pl/nasi-goscie . Znajdziecie tam sylwetki gości, a także galerię z odbytych już spotkań.