Odkurzacz bezworkowy – strażnik czystości Twojego domu

Lubisz, gdy Twój dom lśni czystością, ale sprzątanie nie należy do Twojego hobby? Odkurzacz bezworkowy rozwiąże Twój problem. Zobacz, ile korzyści daje to urządzenie.

Jak działa odkurzacz bezworkowy?

W tego typu urządzeniach tradycyjne wymienne worki zastąpiono wygodniejszym pojemnikiem, w który zbiera się kurz i inne zanieczyszczenia. Ponadto są one wyposażone w specjalny filtr, dzięki czemu wydmuchiwane poza odkurzacz powietrze zostaje całkowicie oczyszczone. Odkurzacz bezworkowy posiada też specjalny mechanizm, dzięki któremu po zapełnieniu pojemnika nie zmienia się siła ssania.

Jakie są zalety odkurzaczy bezworkowych?

Odkurzacze bezworkowe są nieco cięższe od tych tradycyjnych. Ale niektóre modele – jak na przykład produkowane przez Tefal – charakteryzuje niezwykle estetyczny design oraz zwarta konstrukcja. Posiadają one też ergonomiczny uchwyt, który ułatwia przenoszenie urządzenia. Ten typ odkurzaczy jest też o wiele bardziej przyjazny alergikom. W wybranych modelach Tefala znajdziemy dodatkowo zaawansowany system filtracji. Producenci tego typu urządzeń dbają też o komfort użytkowników wyciszając ich pracę, ale nie kosztem efektywności. Przykładem może być tutaj również Tefal model Silence Force Cyclonic, który jest aż 8x cichszy w porównaniu do najcichszego odkurzacza w tej kategorii. Oznacza to, że można go używać bez naruszenia spokoju pozostałych mieszkańców. Urządzenia te cechuje również wszechstronność użytkowania. W przypadku Tefala, gdzie zastosowano unikalną 3-pozycyjną szczotkę możliwe jest czyszczenie każdej powierzchni, bez konieczności wymiany końcówki. Więcej zalet odkurzaczy bezworkowych możecie poznać na przykładzie Tefala, wchodząc na stronę: http://www.tefal.pl/Odkurzacze/c/vacuum%2Bcleaners.

Reasumując: jeśli chcesz, by w Twoim domu było czysto, jesteś posiadaczem zwierząt lub chcesz zadbać o komfort najmłodszych domowników, koniecznie zainwestuj w dobry odkurzacz bezworkowy. To świetne, efektywne rozwiązanie na lata.