Philipiak – naczynia z misją

Specjaliści od żywienia przekonują nas, że nie tylko to co jemy, ale i jak przygotowujemy jedzenie ma znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Dlatego warto mieć pod ręką małe kuchenne wsparcie, które pozwoli nam uskuteczniać zdrowe gotowanie.

Naczynia, które dbają o nasze zdrowie

W naszej kuchni z pewnością nie brakuje naczyń, które pozwalają na przygotowanie ulubionych potraw – zarówno tych na zimno, jak i na gorąco. Ale ile z nich jednocześnie pozwala na przyrządzenie zdrowego jedzenia? No właśnie…Dlatego warto sięgnąć po propozycję od firmy Philipiak. Dlaczego? – bo ich produkty to naczynia z misją. Jak to rozumieć? Otóż naczynia do gotowania Philipiak dają możliwość smażenia bez tłuszczu. Unikalna konstrukcja pozwala na wykorzystywanie w tym celu tłuszczu z samego mięsa – bez konieczności dolewania oliwy czy oleju. Po drugie specjalnie nakładki ułatwiają nam gotowanie na parze, dzięki czemu potrawy zachowują cały swój potencjał,a nam oddają to co w nich najlepsze. Poza tym naczynia do gotowania, które ma dla nas Philipiak posiadają niezwykle ważną zaletę – ich powłoka nie powoduje przywierania, a więc nawet mało wprawny kucharz, ma szansę nauczyć się gotowania bez przypalania. Są one również tak skonstruowane, że do gotowania używamy naprawdę niewielkiej ilości wody. To z kolei powoduje po raz kolejny, że wartościowe składniki odżywcze nie uciekają z naszego pożywienia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat naczyń, o których tu mowa, wejdźcie na tą stronę. A ponieważ Mikołajki oraz Boże Narodzenie coraz bliżej to może warto poprosić Mikołaja, by przyniósł nam takie zdrowe garnki czy patelnie?