Philipiak – naczynia z misją

Specjaliści od żywienia przekonują nas, że nie tylko to co jemy, ale i jak przygotowujemy jedzenie ma znaczenie dla naszego zdrowia i samopoczucia. Dlatego warto mieć pod ręką małe kuchenne wsparcie, które pozwoli nam uskuteczniać zdrowe gotowanie.

Naczynia, które dbają o nasze zdrowie

W naszej kuchni z pewnością nie brakuje naczyń, które pozwalają na przygotowanie ulubionych potraw – zarówno tych na zimno, jak i na gorąco. Ale ile z nich jednocześnie pozwala na przyrządzenie zdrowego jedzenia? No właśnie…Dlatego warto sięgnąć po propozycję od firmy Philipiak. Dlaczego? – bo ich produkty to naczynia z misją. Jak to rozumieć? Otóż naczynia do gotowania Philipiak dają możliwość smażenia bez tłuszczu. Unikalna konstrukcja pozwala na wykorzystywanie w tym celu tłuszczu z samego mięsa – bez konieczności dolewania oliwy czy oleju. Po drugie specjalnie nakładki ułatwiają nam gotowanie na parze, dzięki czemu potrawy zachowują cały swój potencjał,a nam oddają to co w nich najlepsze. Poza tym naczynia do gotowania, które ma dla nas Philipiak posiadają niezwykle ważną zaletę – ich powłoka nie powoduje przywierania, a więc nawet mało wprawny kucharz, ma szansę nauczyć się gotowania bez przypalania. Są one również tak skonstruowane, że do gotowania używamy naprawdę niewielkiej ilości wody. To z kolei powoduje po raz kolejny, że wartościowe składniki odżywcze nie uciekają z naszego pożywienia.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat naczyń, o których tu mowa, wejdźcie na tą stronę. A ponieważ Mikołajki oraz Boże Narodzenie coraz bliżej to może warto poprosić Mikołaja, by przyniósł nam takie zdrowe garnki czy patelnie?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *