Pomysłowe gadżety przydatne rowerzystom

Połowa marca to idealna pora, aby rozpocząć przygotowania do sezonu rowerowego. Zakup nowych gadżetów rowerowych to jeden z ich elementów. Oto kilka z propozycji, które warto wziąć pod uwagę udając się na najbliższe „rowerowe” zakupy.

Smarowniczka

Proste w obsłudze i poręczne urządzenie, które ułatwi nakładanie smaru bez konieczności brudzenia rąk czy ubrania. Ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary można ją wozić w plecaku.

Torba rowerowa na kierownicę 2w1

To niezwykle wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla tych z nas, którzy nie lubią zabierać ze sobą plecaka. Sakwa posiada odpinane etui na smartfona. Można w niej również zmieścić coś do jedzenia, a także klucze, portfel, dokumenty i na wypadek, gdybyśmy zaplanowali sobie postój – książkę.

Lusterko rowerowe

Nie tylko uatrakcyjni wygląd naszego jednośladu, ale również pomoże dodatkowo zadbać o bezpieczeństwo. Rozwiązanie to pomoże nam w lepszej orientacji co do sytuacji na drodze. Wybierając odpowiedni model lepiej zainwestować w lusterka o solidnej konstrukcji, nietłukące i na regulowanych wysięgnikach.

Rowerowe gadżety i akcesoria mogą zmienić wygląd Twojego jednośladu oraz nadać mu wyjątkowego wyglądu. Warto o tym pomyśleć zanim wybierzesz się w pierwszą sezonową przejażdżkę.

Składane zabezpieczenie z etui

Nawet krótka przejażdżka do pobliskiego sklepu i pozostawienie roweru bez nadzoru może skończyć się dla nas jego utratą. Nie zawsze pamiętamy o tym, by zabrać ze sobą blokadę. Ten problem pomoże nam rozwiązać lekkie, solidne i pomysłowo wykonane stalowe składane zabezpieczenie, które bez problemu można przymocować do roweru i mieć je zawsze przy sobie.

Jak widać producenci akcesoriów rowerowych dbają o to, aby każdy miłośnik jednośladów mógł znaleźć coś w sam raz dla siebie. Warto przy tym nadmienić, że wymienione przez nas propozycje można również wykorzystać, jako pomysły na wielkanocny prezent dla zapalonego cyklisty.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *