Czy ja się znam na smartfonach?

Dziś nieco prywaty, za co z góry przepraszam, ale pewnych rzeczy nie mogę zostawić tak zupełnie bez komentarza. Jeśli ktoś w miarę na bieżąco śledzi mojego bloga, to na pewno zauważył, że od dłuższego już czasu piszę o wypuszczanych przez Sony smarciakach spod znaku Xperia raczej w superlatywach. Może i niektórych to zaskakuje (bo osobiście znam kilku takich, co narzekają na wszystko – od pogody poprzez władze w kraju aż po skład osobowy Rady Miasta w Pcimiu Dolnym), ale według mnie są to po prostu bardzo dobre smartfony i po dłuższym czasie testowania różnych modeli podtrzymuję to twierdzenie w całej rozciągłości.

smartfon Sony Xperia SP
Sony Xperia SP – dobry smartfon w swojej klasie pomimo leciwego już wieku

Zawsze zresztą starałem się swoje opinie i wpisy na blogu o tych telefonach podeprzeć konkretnymi danymi, więc zupełnie nie rozumiem ludzi (chociaż pewnie bardziej pasowałoby określenie „człekokształtnych istot trollopochodnych”), którzy potrafią na przykład stwierdzić, że wygaduję bzdury i nie znam się na tym, o czym piszę, bo według nich jest zupełnie inaczej.

Odpowiem tak: kochani, macie pełne prawo do własnych opinii i sądów, które wcale nie muszą być zbieżne z moimi. Nawet lepiej, jeśli nie są, bo mam dzięki temu pewność, że świat zamieszkują jednak różni ludzie, a nie moje dokładne klony. Jeżeli jednak chcecie wyrazić swoje zdanie czy opinię, czyńcie to w sposób cywilizowany i używajcie języka polskiego. Możecie nawet próbować konstruować pełne zdania w naszej pięknej, rodzimej mowie, choć widzę, że przynajmniej niektórym z was sprawia to niemały kłopot. Cóż, na wasze braki w wykształceniu i ogładzie nie jestem w stanie nic poradzić, weźcie jednak pod uwagę, że na tym blogu trollom mówi się stanowcze „żegnam!”. Dziękuję.

troll internetowy
Stworzenia takiego rodzaju będą na moim blogu z całą surowością ścigane i tępione

źródła obrazków: gsmonline.pl, dzwirzyno24.info