Szybkowar Philipiak – 4 dobre powody, by mieć go w kuchni

Nie lubisz spędzać całego dnia w kuchni, ale wiesz, że Twoi goście lubią smacznie zjeść? Nic prostszego, jak użyć odpowiedniego urządzenia, które ułatwi Ci błyskawiczne wcielenie się w rolę szefa kuchni. Poznaj ile potrafi szybkowar Philipiak i oceń czy w Twojej kuchni powinien się znaleźć taki właśnie sprzęt.

Znacznie skrócony czas przygotowywania jedzenia

Dzięki szybkowarowi potrawy, na których ugotowanie potrzebujesz co najmniej pół godziny, możesz przygotować w zaledwie 15min. Bez ryzyka niedogotowania. Jest to możliwe dzięki wysokiemu ciśnieniu, które wytwarza się w czasie obróbki termicznej potraw.

Możliwość przygotowania pełnowartościowego kilkudaniowego posiłku

Szybkowar ułatwia przygotowanie bardzo czasochłonnych potraw w bardzo krótkim czasie.

Ze względu na to, że przyrządzanie jedzenia trwa dużo krócej niż przy użyciu tradycyjnego garnka produkty zatrzymują więcej wartości odżywczych. Poza tym warzywa i mięsa zachowują swoją sprężystość oraz żywy kolor. Są też o wiele smaczniejsze. Poza tym szybkowar Philipiak został tak skonstruowany, że można przygotować jednocześnie dwa różne dania. Służy temu specjalny wewnętrzny wkład, który dzieli garnek na dwa poziomy.

Dzięki szybkowarowi maleją Twoje rachunki za gaz i prąd

To jeden z ważniejszych plusów posiadania tego urządzenia w kuchni. Przemówi on z pewnością do wszystkich oszczędnych, ale przede wszystkim do osób, które uwielbiają urządzać przyjęcia rodzinne czy imprezy. Dzięki stałej kontroli temperatury wody nie dochodzi do przegrzania, a tym samym do utraty zbędnej ilości energii, ale i gazu.

Twoje dania zawsze się udadzą

Szybkowar Philipiak to takie sprytne urządzenie, które dzięki swojej konstrukcji zapobiega przywieraniu potraw i ich przypalaniu, co jak wiadomo bywa groźne dla zdrowia. Dzięki temu za gotowanie może wziąć się nawet całkowity amator.

Urządzenie, o jakim mowa wygląda o tak: http://www.philipiakmilano.pl/szybkowar. Prócz licznych zalet, prezentuje się także całkiem nieźle. Więc jeśli jednym z Twoich postanowień noworocznych było zdrowe odżywianie lub częstsze spotkania z przyjaciółmi, to koniecznie spraw sobie taki prezent do kuchni, a zadziwisz wszystkich swoją konsekwencją.