Volvo XC90 czyli luksus na czterech kółkach

Starannie dopracowane elementy wnętrza oraz inteligentne mechanizmy sprawiają, że Volvo XC90 bez wątpienia można określić, jako luksus na czterech kołach. Jeśli zamierzasz wymienić swoje auto, koniecznie sprawdź co takiego oferuje Ci ten model Volvo.

Wysmakowane wnętrze

Jako dobry kierowca zasługujesz na to, aby wnętrze Twojego auta wprawiało Cię w świetny nastrój. Bez wątpienia XC90 spełnia ten warunek w 100%. Dowodzą tego chociażby obite miękką skórą fotele oraz szklana gałka do zmiany biegów.

Styl, w jakim wykończone jest wnętrze auta ma ogromny wpływ na samopoczucie kierowcy, a tym samym na styl jazdy.

Wygoda najwyższej klasy

Twórcy Volvo XC90 zadbali również w wyjątkowy sposób o komfort samej podróży. Auto zostało wyposażone w wygodne fotele z ergonomicznym oparciem oraz funkcją masażu i podgrzewania. Dodatkowo w wersji Volvo XC90 Excellence na wyposażeniu znajduje się wygodna lodówka oraz składane stoliki. Czegóż chcieć więcej…

Inteligentne rozwiązania

Dzięki nim podróż tym autem zmienia się w prawdziwą przyjemność. Przykładem może być chociażby funkcja City Safety, która ułatwi kontrolę nad typowymi miejskimi zagrożeniami bądź też Aktywne Światła Mijania – uruchamiają się one samoczynnie reagując na sytuację na drodze.

Inteligentne mechanizmy pozwalają kierowcy na pełen relaks nawet w czasie pokonywania bardzo długich tras. (Photo by Taras Makarenko from Pexels https://www.pexels.com/photo/action-asphalt-automobile-automotive-593172/)

Indywidualne dopasowanie

Model ten posiada też wbudowany mechanizm wyboru trybu jazdy, uzależniony od rodzaju nawierzchni, ale również dopasowany do nastroju kierowcy.

Więcej radości z jazdy

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu zespołów napędowych nowej generacji Drive-E. W ten sposób możesz cieszyć się z szybkiej jazdy mając świadomość, że nie odbywa się to kosztem zużycia większej ilości paliwa oraz wyższej emisji spalin.

Twórcy nowego Volvo CX90 wyposażyli model w liczne systemy zwiększające bezpieczeństwo zarówno w czasie jazdy po mieście, jak i poza nim.

***
Bez wątpienia XC90 zasługuje na miano auta idealnego. Więcej szczegółów dotyczących tego, co oferuje ten model Volvo znajdziesz tutaj: 
https://www.volvocars.com/pl/modele/nowe-modele/xc90. Zapoznając się ze szczegółami opisu XC90 z pewnością zechcesz przynajmniej umówić się na jazdę próbną, która być może zaowocuje tym, że zostaniesz jego nowym właścicielem.